ROK 2012

I miejsce w VII edycji Szkolnej Lidze Piłki Halowej SALPIH (19.01.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński

Filip Kurzak – najskuteczniejszy strzelec VII edycji Szkolnej Ligi Piłki Halowej SALPIH (19.01.2012r.)  – opiekun Krzysztof Pluciński

II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej szkół średnich w Koziegłowach (25.01.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej szkół gimnazjalnych w Koziegłowach (27.01.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński

I miejsce w VI edycji Międzypowiatowej Amatorskiej Lidze Piłki Halowej MALPIH szkół gimnazjalnych (24.02.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński i Tomasz Myga

Damian Urbańczyk – najskuteczniejszy strzelec VI edycji Międzypowiatowej Amatorskiej Lidze Piłki Halowej MALPIH szkół gimnazjalnych (24.02.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński i Tomasz Myga

II miejsce w Rejonowym Turnieju Piłki Ręcznej szkół średnich w Zawierciu (09.03.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński

III miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej szkół średnich w Częstochowie (12.03.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński

III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej szkół podstawowych w Myszkowie (23.04.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej szkół gimnazjalnych w Myszkowie (21.05.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński i Tomasz Myga

III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej szkół średnich w Myszkowie (10.10.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński i Tomasz Myga

I miejsce w Turnieju Piłki Halowej szkół im. Jana Pawła II w Żarkach (22.10.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński i Tomasz Myga

Dawid Sobota – najlepszy strzelec Turnieju Piłki Halowej szkół im. Jana Pawła II w Żarkach (22.10.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński i Tomasz Myga

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej szkół średnich w Koziegłowach (29.11.2012r.) – opiekun Krzysztof Pluciński

I miejsce Turniej „Orlika” o  Puchar Premiera Donalda Tuska – etap gminny –

(gr. starsza) gimnazjum (13.09.2012r.)

III miejsce Turniej „Orlika” o  Puchar Premiera Donalda Tuska – etap gminny –

(gr. młodsza) szkoła podstawowa (12.-09.2012r.)

I miejsce Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Chłopaka  (I drużyna) szkoła gimnazjalna (28.09.2012r.)

III miejsce Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Chłopaka  (II drużyna) szkoła gimnazjalna (28.09.2012r.)

III miejsce Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Chłopaka  szkoła podstawowa (28.09.2012r.)

III miejsce Powiatowy Turniej Piłki Nożnej szkół średnich w Myszkowie (10.10.2012r.)

I miejsce Turniej Piłki Halowej szkół im. Jana Pawła II w Żarkach  (22.10.2012r.)

Dawid Sobota –  najlepszy strzelec w/w turnieju (22.10.2012r.)

I miejsce Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości szkół średnich w Koziegłowach (29.11.2012r.)