Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne pragnące czynnie włączyć się w działalność naszego Klubu.

Nasza działalność wymaga ponoszenia szeregu różnego rodzaju kosztów, dlatego wszelkie formy sponsoringu są mile widziane, a potencjalnym sponsorom możemy przedstawić konkretne propozycje, z których wynikać będą marketingowe i podatkowe korzyści dla sponsora.

Klub opiera swoją działalność przede wszystkim na społecznej pracy swoich członków i działaczy, pomocy rodziców uczniów, dotacjach i sponsoringu osób prywatnych oraz firm. Każda forma współpracy, tj. wsparcie finansowe jak i rzeczowe (darowizny pieniężne, rzeczowe np. sprzęt sportowy itp.) oraz wszelka pomoc (np. w organizowaniu imprez) są przez nas oczekiwane i przyjmowane z zadowoleniem.

W zamian za wsparcie możemy zaoferować aktywną reklamę na organizowanych przez nas imprezach i turniejach, a także w innej formie (szczegóły do uzgodnienia np. reklama na koszulkach, dresach lub torbach sportowych, reklama na naszej stronie internetowej). Możemy umieścić dostarczone logo czy baner przy okazji organizowanych imprez. Za takie wsparcie możemy wystawić fakturę na podstawie podpisanej umowy współpracy lub sponsoringu albo potraktować takie wsparcie jako darowiznę co wiąże się dla sponsora z korzyściami, o których krótko będzie mowa poniżej.

Podajemy nasz aktualny numer rachunku – ING Bank Śląski S.A O/Koziegłowy 12-1050-1168-1000-0023-0217-3972. W tytule przelewu prosimy wpisać „darowizna na cele statutowe UKS Fair Play”, gdyż wiązać się to będzie z korzyściami dla wpłacającego. Polegają one na możliwości odliczeniu dokonanej na naszą rzecz kwoty darowizny, w konsekwencji przedsiębiorcy zapłacą niższy podatek dochodowy (wykazany w zeznaniu rocznym). Obecnie osoby fizyczne, które przekazały darowiznę, mogą maksymalnie odliczyć od podstawy opodatkowania do 6% uzyskanego dochodu, a osoby prawne aż 10%.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt na adres: fairplay@kozieglowy.org